55 років на те, аби звичайні та особливі діти навчалися у рівних умовах: ЗОШ №8 відсвяткувала ювілей

696
0

Цілих дві 5-ки з’явилися у «щоденнику» 8 -ї школи. Навчальний заклад заснували ще у 1962-му. Відтоді змінилося багато, і нині його вважають одним із кращих в місті. Тут досі дотримуються звичаїв, закладених із самого початку, та не забувають про інновації.

Сергій Петрович – 8 -й директор 8-ї школи. На посаді всього два роки, але до цього працював тут вчителем. Тож її стіни вважає другою домівкою.

8 школа – це спеціалізований заклад. Тут, у 17-ти класах, навчаються і діти з особливими потребами. Тож коли мова заходить про інклюзивну освіту – сюди ідуть за порадами та досвідом.

Ювілей навчального закладу, якому більшість педагогів віддала половину свого життя, зібрав колектив у актовій залі. За невтомні намагання передати свої знання дітям вчителі отримали грамоти. Нам, зі сльозами на очах зізнаються: щасливі, що обрали саме цю школу.

Свої відзнаки отримали не лише вчителі. Валентина Федорівна 30 років трудиться на кухні шкільної їдальні. Розповідає: намагається завжди радувати дітей смачненьким.

За останніх декілька років у 8 ЗОШ швидкими темпами заповнюють сторінки історії здобутків. Найбільше тут пишаються своїми учнями. Для них й усі старання: новий ліфт, комп’ютерні класи, а в планах – реконструкція їдальні. Залишається побажати лише не втрачати темпу та відзначити ще не один такий значний ювілей.