60 млн. перевиконання: у фінансовому управлінні готуються до розподілу коштів

420
0

У тісному кабінеті очільника фінуправління потроху збирається натовп. Кілька депутатів та активістів прискіпливо вивчають цифри на стіні та папери. Відповідно до розпоряджень міського голови, розпочали роботи щодо уточнення бюджету. За результатами 8 місяців уже мають незначне перевиконання дохідної частини.

На обговорення запрошені усі управління, які й виступають головними розпорядниками коштів. Щоправда, очільників прийшло не надто багато. Більшість – бухгалтери. Основними завданнями, логічно і закономірно, є завершення бюджетного року та підготовка до опалювального сезону. Так, управління ЖКГ на все про все просить понад 22 млн.

Саме за рахунок перенесення отаких великих об’єктів змогли зекономити місту близько 7 млн., залишивши витрати лише на коригування проекту. Також, зазначають, з початку року додалися кілька статей витрат, які спершу не передбачались. Зокрема, це екобус, який уже кілька місяців курсує нашим містом.

В загальному, на утилізацію відходів щомісяця витрачають десь 54 тис. У соцзахисті ж наголошують на підвищенні вартості проїзду, адже пільги ніхто не відміняв.

Щодо матеріальної компенсації, кажуть, на розгляді знаходяться ще понад 20 тис. звернень. З початку року виділили містянам 15 млн. Чи не найменше, традиційно, просить управління молоді та спорту. До кінця року планують освоїти 400 тис. грн. Мають на меті запустити такий омріяний Молодіжний центр.

Так, планують взяти у штат директора, заступника і бухгалтера. Врешті, кажуть, перевиконання-2018 таки вдале.

Що ж, нариси уже є, залишається доопрацювати, прийняти депутатами та освоїти до новорічних свят.