8 днів без газу: коли блакитне паливо дістанеться «Обрію» та «Дивокраю»?

2880
0

Валентина Дремлюга разом із родиною проживає по вулиці Гайдамацькій, що у житловому масиві «Обрій». В її сім’ї три дужих чоловіки. Проте, прогодувати їх смачним та гарячим не може уже більше тижня – 8 днів у їхньому помешканні конфорки не горять.

За ці дні спалила не одну каструлю, адже підігрівати воду та готувати доводиться на туристичному газовому балоні. Каже, живуть, немов, у кам’яному віці. А більшість дзвінків до «Хмельницькгазу» залишилися без відповіді.

Така проблема зачепила не лише її, а й повністю житлові масиви «Обрій» та «Дивокрай». Люди обурені – планове відключення аж надто затягнулося. Тож гуртом вийшли, аби понарікати на свою проблему, адже кажуть, дати хоч якісь пояснення телефоном їм ніхто не може.

Показують – опісля довгих пошуків знайшли лиш одне оголошення про планове відключення. Воно мало б тривати 2-3 дні, проте нині уже «перевалило» за тиждень.

У ПАТ «Хмельницькгаз» про це і чули, і знають. Та кажуть: літній період – найліпший для проведення ремонтних та відновлювальних робіт. Тут відбувається перевірка підземних газопроводів на щільність, яка і справді мала б тривати кілька діб.

На свій захист зазначають: відповідна система має свої нюанси. Газопостачання у «Обрії» та «Дивокраї» є єдиним, щільним і нероздільним. Ввімкнути паливо індивідуально не можна, мовляв, це процес, в якому задіяні усі споживачі.

Хтозна, чи це люди опісля приїзду камер відчинили двері, чи то у «Хмельницькгаз» відреагували оперативно. У будь-якому випадку, наголошуємо – безпека перш за все. Адже будь-які газові конфузи можуть скінчитися фатально, у першу чергу, для самих споживачів.