Cinema Paradiso для хмельничан та Майстер-клас для диригентів – мистецький жовтень у філармонії

260
0

Нині на сцені філармонії – непересічна репетиція. Диригент симфонічного оркестру – Марко Мюллер із міста Арт, що у Швейцарії. Чоловік – володар 4-ї премії Міжнародного конкурсу у Відні 2006-го року. Нині уже не вперше завітав до Хмельницького в рамках двох виняткових мистецьких подій.

Зокрема, уже 7 жовтня о 17:00 дасть концерт, у програмі якого саундтреки із таких відомих фільмів, як «Форест Гамп», «Список Шиндлера», «Парк Юрського періоду», а також із стрічок «Далеко-далеко», «Вестайдська історія», «Полярний експрес», «Замерзлий», «Цілий новий світ».

Директор філармонії розповідає: співпрацю розпочали близько 4 років тому. Тоді Хмельницький камерний оркестр запросили на виступ до Швейцарії, у місто Ольтен, для спільного концерту із тамтешнім духовим оркестром, де Марко якраз і був головним диригентом. Окрім того, уже за тиждень, з 8 по 13 листопада, маестро візьме участь в унікальному для України проекті «Майстер-клас для диригентів».

Окрім Марка, участь у освітньо-мистецькій події візьме і професор Доміні Рогген із Швейцарії, та професор Юрій Луців зі Львова. Також, на захід запросять молодих студентів-музикантів, що на час проекту стануть учасниками Симфонічного оркестру. Географія пошириться також і на Німеччину та Польщу. Чекали і на гостя з Мексики, але йому, на жаль, не відкрили візу.

Благодійна організація «Фонд родини Кольгофер» також щораз підтримує подібні мистецькі починання, адже переконані – Хмельниччина, та й Україна загалом, сповнена самобутніми талантами, які лише потрібно розкрити та показати світу. І цей проект – ще один крок для розвитку творчості та навіть смаку людей.

Тож, слідкуйте за афішею на сайті Хмельницької обласної філармонії та підбирайте концерт собі до смаку. Адже мистецтво надихає та здатне допомогти кожному відкрити нові грані власної особистості.