Допоможіть маленькій Анастасійці вижити!

Допоможіть маленькій Анастасійці вижити!

965
0

Видюк Анастасія Іванівна народилася 5 грудня 2012 року здоровим немовлям. Проте, з часом батьки почали помічати, що дівчинка майже не рухає ніжками та ручками, не тримає голівки, як дітки у 2-3 місяці.


На черговому огляді терапевт порадив звернутися до невропатолога, після візиту до якого дитині поставили діагноз – затримка розвитку у м’язевій системі. Відвідування реабілітаційного центру покращення стану здоров’я не дали. У липні 2013 року батькам Анастасійки оголосили страшний вердикт: у їх донечки спінально-мязова аміотрофія Вердніка-Гофмана 1 типу. У вересні цього ж року дитя захворіло ще й на пневмонію. Коли запалення загострилося, дівчинку поклали до відділення реанімації Хмельницької обласної дитячої лікарні. Настя припинила самостійно дихати і була заінтубована та посаджена на апарат ШВЛ (штучна вентиляція легень). Більше року Настуся пробула на інтубаційній трубці, потім була проведена трахеостомія і дівчинці призначили трахіостому. Таким чином у неї починає відновлюватися дикція і здатність розмовляти.

Зараз дівчинка досі у лікарні. До слова, лікарняні стіни вона бачить із 15 вересня 2013 року. Загалом стан Насті стабільний. Харчується дівчинка через катетор для годування, тому що ковтальний рефлекс у неї відсутній. Втішних прогнозів лікарі не дають.

Мати  Анастасійки звертається до усіх, хто може допомогти зі словами: “Скільки Насті залишилось бути разом з нами на цьому світі – не знає ніхто, хібащо сам Бог. Але ми не втрачаємо надії, тому поки Настя поруч, хочеться, щоб вона побачила не лише стіни лікарні”.

Саме для цього потрібні кошти, аби купити апарат ШВЛ, який коштує майже 20 000 доларів, та поїхати додому, до рідних та пізнавати життя разом із ними. Батьки Анастасійки не втрачають надії. Допоможіть втілити мрію про видужання їх донечки у життя!

Номер карти ПриватБанку: 4149 4378 3495 0790
На ім’я Видюк Наталія Василівна, телефон (097) 058-68-79