Експрес-одруження по-хмельницькому: за тиждень у нашому місті стартує проект «Шлюб за добу»

863
0

Уже майже рік в декількох  містах України діє пілотний проект «Шлюб за добу». Ще 14 лютого, у День святого Валентина, цей сервіс стартував у туристичній родзинці нашої області – Камянці-Подільському.  А вже незабаром, 28 квітня, усі закохані пари зможуть взяти експрес-шлюб і у Хмельницькому.  Перша – і найбільш офіційна локація  – зелена зала.

Загалом, місця для розпису обирали ретельно. Аби кожна пара змогла організувати церемонію на свій смак. Так, у міській раді урочистості будуть лаконічними, без зайвого пафосу та вбирань.  Лише запросять обрядового старосту.

До слова,  в зеленій залі стати на весільний рушник  можна буде лише у вихідні – аби в робочий час не заважати  працювати міським обранцям. А от по-сусідству, у школі мистецтв – одружитися можна буде в будь-який день тижня.

Отож, усім поціновувачам етносу, фольклору та народних пісень – варто брати шлюб в школі мистецтв. Тут планують оздобити усе в українському стилі та розписувати молодят в кращих традиціях минулого.

Поки готуються, заразом  і заявки приймають.  Саме школа мистецтв є організатором цього проекту, тож аби обрати місце розпису – необхідно навідатися до пані Олени.

Якщо  ж ви  не бачите своє весілля в українському стилі – ласкаво просимо до фотомузею, тут  зовсім інший формат. Тут буде справжня ретро-церемонія.  В якому саме залі розписуватимуть молодят – поки що не визначилися. Адже кожна виставка тут особлива. І обрати, де проходитиме весільна церемонія, вкрай важко.

Також молодята матимуть змогу вносити будь-які зміни до обрядів. Це може бути як супровід духовного  оркестру, так і випускання  голубів у небо. Лише варто пам’ятати – за усі додаткові послуги необхідно буде платити.

І звісно, не обійдеться без європейського стилю. У мистецькій галереї укладатимуть шлюб за традиціями заходу. Наприклад,  коли батько веде наречену до вівтаря.  Вже незабаром звідси приберуть усі  експозиції і у просторому приміщенні за справу візьметься декоратор.

Отож, вибір у хмельничан чималий. І для того, щоб одружитися за добу, необхідно спершу укласти договір із міським відділом РАЦС та сплатити державне мито у розмірі 910 гривень. А в загальному, шлюб за 24 години коштуватиме містянам від 1200 до 1600 гривень.