Індивідуальний “газовий зашморг” для вашого будинку

299
0

2016 – рік газових “жахачок”. Вони щедро посипалися на людей після новорічних свят. Тоді ми з вами почали знаходити у своїх поштових скриньках рахунки із заявами на приєднання. Навіть, якщо ви вирішили не підписувати договір, але сплатили за спожитий газ, – вітаємо, ви автоматично стаєте клієнтом “Хмельницькгаз Збуту”.

А вже у березні на Хмельниччині наші газовики фактично “повішали” на 35 тисяч сімей борг. Із горем на половину Кабмін борги відмінив новою постановою.

І ось, коли на порозі травень, подоляни отримали новий “сюрприз” від постачальника блакитного палива. Тепер мешканці багатоповерхівок на своєму порозі зустрічають газовиків. Не з короваєм і калачами, а з лайкою…, бо ті приходять із лічильником. Його одного, кажуть, вистачить на всіх. Відповідно платити доведеться теж по-новому і навіть трошки за сусіда.

А тепер про випробування, які довелось пройти мешканцям цього будинку, аби просто зареєструвати заяву про відмову від спільного лічильника. Її, до слова, підписали 120 зі 140 квартир.

Та попри те, працівники газконтори не здаються, хоча й побоюються і на крок підійти до натовпу людей.

Відстояти право мешканцям будинку виявилось ой як не просто, а потрапити до директора взагалі не можливо.

Не зрозуміло, для чого людям порадили дзвонити до прес-секретаря. Так у цих стінах роблять завжди. І врешті, коли сил терпіти не стало, містяни самі прорвались крізь оборону. Та голова правління, уявіть собі,  виявився одночасно на роботі, у відпустці, на нараді та лікарняному.

А потім були важкі перемовин. Ніяк не могли пояснити люди керівництву, що прийшли не просто так, бо вдома сумно, а тому що не хочуть “тягнути” на своїх гаманцях ще й сусідів.

Це лише один бік медалі. Наступного разу ми вам покажемо, скільки сил, нервів, грошей та здоров’я потрібно викласти, аби змусити газовиків повторно підключити вас до постачання.