Лікує чи “калічить” педіатр, а за сумісництвом гомеопат?

Лікує чи “калічить” педіатр, а за сумісництвом гомеопат?

1785
14

Сучасні та просунуті ділки аж ніяк не схожі на «кидалів» із буремних 90х. У них респектабельний вигляд, правдива реклама, та і працюють вони законно, щоправда на перший погляд. Кілька красивих обіцянок – і Ви готові викласти великі гроші за вирішення проблеми, хай то буде звичайний нежить. Люди звикли вірити у магічну та містичну дію, яка здатна зробити диво – так і народжуються міфи про цілющу гомеопатію.

 • Дарина Сергіївна Кондратюк

  Я, особисто, уже протягом 15-ти років лікуюся в гомеопата. Мені допомагає. Скажу більше, що мене декілька разів саме гомеопатія витягувала з таких важких хвороб як гнійна ангіна та пневмонія без застосування антибіотиків. А також недавно ми всією сім’єю перехворіли важким вірусом з високою температурою і я вилікувалася значно швидше, ніж мої батьки, які лікувалися в поліклініці антибіотиками!!!

 • Наталья Бойчук

  100% заказуха!!!!!
  Вам більше немає чим займатися журналюги!!!
  Перевірте спочатку всі аптеки ,які торгують фальсифікатом вздовж і поперек!!!
  іІнаші “доблєсні “лікарні з безсовісними лікарями яким в більшості випадків наплювати на людей і їхні судьби!!! Це вони ставлять неправильні діагнози ,виписують рецепти до “примазаних”аптек на баснословні сумми , завідома “висасуют” гроші з пацієнтів в яких серйозні хвороби, ЖАХ!!!!!
  А Чижевська і такі ж як вона спасла сотні дітей і дорослих від залічування і свавілля лікарів!
  Дай Бог, щоб ваші діти і близькі були здорові!!!!
  А цей ролик однозначно “заказуха 100%” на нормального лікаря і таких як вона,яких мало нажаль і які дійсно допомагають людям !!!

  • Дарина Сергіївна Кондратюк

   Ну звісно ж заказуха. Журналісти просто так оце не зніматимуть.

 • Олена

  Хіба можна засуджувати людину, яку ви навіть не знаєте?
  Ірина Віталіївна життя рятує! єдина лікарка, яка допомогла нашій донці-вилікувала від запалення легенів і не лише гомеопатією, а й традиційними ліками
  вже багато років у неї лікуємося!
  сюжет відзнято одразу у негативному відтінку,більше схоже на наклеп

 • Дарина Сергіївна Кондратюк

  А журналістка закосила під Олю Фреймут: “Як це так, що мене не пускають? Я ж журналіст!”

  І що з того? Це приватна територія, я б теж не пустила. Взагалі Чижевській варто після цього сюжету найняти охоронця.

  Так можна куди хоч, в реанімацію, наприклад, ломитися. Бо “я ж журналіст”

 • Даша

  А журналістка закосила під Олю Фреймут: “Як це так, що мене не пускають? Я ж журналіст!”

  І що з того? Це приватна територія, я б теж не пустила. Взагалі Чижевській варто після цього сюжету найняти охоронця.

  Так можна куди хоч, в реанімацію, наприклад, ломитися. Бо “я ж журналіст”

 • Наталя

  Ви влаштували справдеій фарс у приватній лікарні. Гарно зіграла журналістка перелякану та побиту дівчинку. Чижевська найкращий лікар, якого знаю я та вся наша родина. І ви дуже помиляєтесь, вона призначає не тільки гемкопатію, але і використовує усі аптечні припарати. Це нагадує “полювання на відьом”. Займіться краще нашими лікарнями та амбулаторіями. Коли вагітна жінка стоіть, підпираючи стінку півтори години у черзі до терапевта, а той потім каже, що сьогодні п’ятниця і вона відпустила медсестру, приходьте у вівторок на восьму ранку ( це амбулаторія на озерній). А у жіночій консультаціі два рази виписують направлення на неправельні аналізи, чи у медичну карту підшивають чужі аналізи, а твоі загубили!!! Є що розказати, що показати, але ж ви боітесь туди ходити. Вам туди не можна!!! Як би до вас до дому прийшли, ви б впустили чужих людей??? Може ще й кавою пригостили, поки вони нишпорили б по кутках????

 • Ірина

  Ірина Віталіївна – лікар від Бога, дуже вдячна їй за її працю і талант. Не раз рятувала нас і наших знайомих. Вдячна за те, що маєм альтернативне лікування, за точність діагнозів, за людяність і підтримку. Той хто замовив цей репортаж можливо не стикався з нашою медициною, коли з одного кабінету женуть в інший, тягнуть гроші і час, коли розмахують руками і не знають як і чим лікувати чи заліковують антибіотиками . Хай всі діти будуть здорові і кожний займається своєю справою.

 • Valeria Klimenko

  Заказні журналюги!!! Ви заслуговуєте такого ставлення!
  Я більше 10 років лікуюсь у Ірини Віталієвни, вся моя сім*я і родичі туди ходять. Не раз переконувалась у правильності поставлених діагнозів і прописаного лікування на відмінну від наших лікарень та педіатрів у поліклініках, які лише прописують антибіотики один за одноим.
  Мені не відомо ні одного поганого відгуку про її лікування, за весь час! Таких освідчених лікарів ще потрібно пошукати.

  100 % замовлений репортаж! Журналістка отримала своє 🙂 сподіваюсь їй добре за це заплатили

 • Valeria

  Заказні журналюги!!! Ви заслуговуєте такого ставлення!
  Я більше 10 років лікуюсь у Ірини Віталієвни, вся моя сім*я і родичі туди ходять. Не раз переконувалась у правильності поставлених діагнозів і прописаного лікування на відмінну від наших лікарень та педіатрів у поліклініках, які лише прописують антибіотики один за одноим.
  Мені не відомо ні одного поганого відгуку про її лікування, за весь час! Таких освідчених лікарів ще потрібно пошукати.

  100 % замовлений репортаж! Журналістка отримала своє 🙂 сподіваюсь їй добре за це заплатили.

 • Світлана

  Цілком підтрумую усі коментарі і добрі слова на адресу Чижевської Ірини Віталіївни!Вона дійсно справжній лікар!Я саме в той день приходила на прийом!Жалкую,що не прийшла пятьма хвилинами раніше!Щеб додала тій журналістці!100% заказуха!Тримайтесь,лікарю,ми з вами!

 • paz1fist

  Сколько заплатили за “чернуху”?

  У Ирины Витальевны лечимся всей семьей с 2006 года. Посещали ее кабинет, когда он был еще в гостинице “Колос”, “Поділля”, напротив кардиоцентра, посещаем и будем посещать дальше. В нашем случае участковая педиатр оказалась полностью некомпетентной. Если бы Ирина Витальевна не помогла, то давно бы отказались от ее услуг. И теперь “фреймут” (с маленькой буквы) местного пошиба пытается убедить, что И.В.Чижевская – “…сучасний і просунутий ділок…”? А за такие слова в суде не боитесь ответить (подтвердить их и обосновать с доказательной базой)?

  Это на основании того, что “…РОССИЙСКАЯ Академия Наук признала гомеопатию псевдонаукой…”? Может не следует ориентироваться на северного соседа “за поребриком”?
  А в Америке, на которую ссылается ведущий, метод диагностики по Фолю, которым пользуется Ирина Витальевна, тоже не признают??? Или это “журналистское предположение”?
  У Чижевской не “клиника”, а кабинет диагностики. Где вы прочитали, что она гомеопат?
  Специально “подгадали”, когда Чижевской не было в городе? Татьяна (администратор) – никого не лечит, она работает на рецепшене. Какие к ней вопросы? Да, повела она себя неправильно, просто не ожидала такой наглости от молодой девушки с микрофоном.

  “девочка с микрофоном” – а вы представились и предоставили документы, что имеете право снимать на частной территории? Ваш канал, например, сам скрывает своего собственника, по ссылке “Структура власності” отправляет на заблокированный ресурс ВКонтакте https://vk.com/doc52695092_443777273?hash=9cd60e6fe8ecbb46af&dl=e913467dcaa2d62415

 • Татьяна Михайловна

  Здесь есть несколько аспектов для серьезного разговора. Во-первых, Ирине Витальевне нужно немедленно уволить эту глупую бабу, которая у нее работает. Ну, пришли журналисты с камерой и микрофоном, ну и что? Улыбнулась, приветливо рассказала, когда будет врач, документы на медицинскую практику у врача. Вот и вся проблема. Так нет же, вела себя, как пещерный человек, агрессивно, по-дурацки, затеяла драку, хуже не придумаешь, опозорила своего работодателя. Аспект второй. Ирина Витальевна прекрасный врач-педиатр, и славу отличного врача она заслужила еще работая в больнице. А то что она не пожелала брать взятки с больных, а решила зарабатывать частной практикой – мое уважение. Далее, журналист совершенно не владеет предметом разговора. Прежде чем начинать рассуждать о гомеопатии и искать подборку негативных откликов, надо было изучить вопрос: почитать 50-60 статей на эту тему, кстати и отношение Православной церкви к гомеопатии, о том, как Иоанн Кронштадтский лечил больных гомеопатией и было такое паломничество народа к нему, что не оставалось времени для молитв, Феофан Затворник, Серафим Чичагов и другие. Сейчас больше возможностей лечить качественнее гомеопатией, т.к. прогресс не стоит на месте, появились аппараты для диагностики и т.д. Кому-то не дают покоя заработки гомеопатов. А знают ли они, сколько гомеопату приходится анализировать вещей прежде чем они назначают один препарат, заметьте, не аптечный препарат (это не есть классическая гомеопатия). Далее, такой опытный врач-педиатр, как Чижевская Ирина Витальевна, и который давно занимается гомеопатией, конечно имеет право на выбор препарата для больного. Я сама у нее лечилась много лет тому назад, это очень грамотный специалист, мыслит, как шахматист, на несколько ходов вперед, и просто очень умный человек. Я не буду сейчас перечислять те заболевания, которые лечат гомеопаты, хоть и долго лечат, но излечивают, это можете сами найти в Интернете, кому интересно. А чего стоит наша современная медицина, наверное, многие знают. Не надо считать всех людей недоумками, уважаемые журналисты. Кстати, сейчас стыдно смотреть телевизор, как безграмотно порой пишут и говорят наши журналисты на рідній мові. За такое в советское время по головке не гладили.

 • Krukovskiy Igor