Красилівський військкомат кличе на контрактну службу хоробрих і завзятих

1671
0

Боронити Батьківщину – справа не з легких. З початку війни на Сході багато наших хмельничан пішли добровільно захищати рубежі України. Проте, нині для перемоги над ворогом лави військовиків необхідно поповнювати. І вкрай важливо, аби нашу державу обороняли мужні громадяни, які пішли воювати із власної волі, за покликом серця та патріотизму.

З першого квітня  Красилівський військкомат покликав на службу як строковиків, так і контрактників. І останні мають чимало привілеїв. Зокрема, добровольці, які за власної ініціативою підписали контракт із ЗСУ мають  можливість зробити військову кар’єру та фінансово забезпечити себе та свою сім’ю. До прикладу, на першій лінії зіткнення військовослужбовець отримує сім з половиною тисяч гривень, на другій –  три з половиною. І це ще без урахування основного грошового забезпечення. Звісно, не забули і про пільги для контрактників.

Цьогоріч районні владці вирішили заохотити хлопців до військової присяги  та створили спеціальну програму підтримки їхных сімей. Отож, добровольці , які йдуть на передову за покликом душі – отримають одноразову фінансову допомогу  в розмірі 10 тисяч гривень.

За минулий рік у Красилівському районі на контрактну службу було призвано 142 людини. З них 15 жінок, які вирушили на передову рятувати поранених бійців та готувати дня них їжу.  Цього року військкомат планує призвати значно більше добровольців, проте ще повної довіри  до контрактної служби у наших громадян немає.

Отож, військова служба за контрактом – це надійне сьогодення та впевнене майбутнє. Якщо ви переконані, що захищати Батьківщину – це ваше покликання – звертайтеся у Красилівський військовий комісаріат. Там чекають на хоробрих, відданих державі чоловіків та жінок.