“Life центр” у нашому місті: ГО “Збережи життя” підтримуватиме вагітних хмельничанок

693
0

Міжнародна громадська організація «Збережи життя інтернешенал» була заснована ще в 2014 році. За період роботи вдалося відкрити 3 “Life центри”: у Чернівцях, Запоріжжі та Луцьку. А зараз черга дійшла і до Хмельницького.

Волонтери надають психологічну підтримку жінкам, пропагують традиційні сімейні цінності, убезпечують від аборту. Усі послуги тут –  безкоштовні. Власне, фінансування відбувається за рахунок волонтерських організацій, меценатів та спонсорів з США. Також співпрацюють із медустановами, соціальними службами та поліцією.

Компанія розробила декілька актуальних програм, до прикладу – «Подолання постабортного синдрому». А зараз працюють над тим, щоби відкрити власний притулок – такий собі  прихисток для жінок, яких життєві труднощі загнали у глухий кут.

Обіцяють, що всі звернення будуть абсолютно конфіденційними. Що стосується неповнолітніх – анонімність також зберігається, але за умови, якщо це – лише консультація. В інших випадках – зобов’язані повідомити батьків. Центр в Хмельницькому  облаштували по вулиці Володимирській, навпроти 1 поліклініки, а обслуговувати громадян буде 11 волонтерів. Вони, у свою чергу, попередньо проходять навчання. Тож вихід є із будь-якої ситуації, адже є небайдужі люди, які не дозволять зламатися. Головне – не боятися попросити допомоги.