“Ліфт Експрес” – крок у майбутнє

742
0

Те, що декілька років тому здавалось недосяжним,  тепер стає реальністю. “Ліфт Експрес”  – компанія розпочала свою діяльність ще у 2010-му році і вже тепер має великий досвід в монтажі,обслуговуванні та  ремонті ліфтів. На сьогодні підприємство вийшло на міжнародну арену ліфтової галузі, і у цей вівторок зустрічали закордонних партнерів.

Презентацію проводили кандидати та доктори технічних  наук, які працюють у конструкторському бюро. Вони представили  свої інновації, завдяки яким  термін експлуатації  обладнання збільшився  втричі, у тому числі й  пристрій рекооперації електроенергії.

“Ліфт Експрес” має свій  авторський прилад безпровідної диспетчеризації. Унікальна технологія реагує на мінімальну вологу та задимлення, що убезпечує мешканців будинку від нещасних випадків.

Гості з Чехії  на запрошення керівництва  завітали  на завод ТЕМП, щоб побачити виробництво з середини. Підприємство і тут почало дивувати інноваціями :лазерна нарізка металу, гідравлічний прес, зварювальні роботи, тобто все, що потрібно, аби збирати ліфти у нашому рідному місті. Віктор Сободка –Директор компанії Вітаги , яка є на ринку Чехії та Словакії уже 55 років зазначив що, не дивлячись на малий досвід, компанія “Ліфт Експрес”  розвивається швидкими темпами і є конкурентноспроможною.

Отож,  “Ліфт Експрес” не стоїть на місці та продовжує розвиватися. Хмельничани можуть пишатися тим, що компанія, яка широко відома в Україні та за її межами, працює в нашому місті і створює нові робочі місця.