Музичний бунт: біля школи “пропишеться” паркінг

1076
0

Мелодійний протест забудовам. Із складських приміщень музичої школи №1 скрипалів та піаністів попросили. Без прощального маршу стіни знесли і вирили котлован. Творчість та натхнення колишніх часів віддали сучасним двигунам та колесам –  під паркінг. Проте, митці так просто не здаються і вирішили відстояти рідні квадратні метри. Яку пісню співали на протесті – чули наші журналісти.

Центральна вулиця Проскурівська – найісторичніша у не такому вже й історичному Хмельницькому. Окрім кафе та магазинів, тут примостилася і музична школа №1. Жили тут тихо, співали гарно, аж поки не запустили до свого чорного входу забудовника. Той пообіцяв приміщенню, де капремонту не було 40 років, реконструкцію та взаємовигідну співпрацю.

Громада ринулась за документами, а тут як один на одному прогалини. Так, містобудівний розрахунок та висновок комісії облради по архітектурній та культурній спадщині не знайшли. Почали бунтуватись, але влада хвилю емоцій стишує – мовляв, все у порядку.

За ДБН парковка має бути щонайменше за 15 метрів від межі школи, а музична під таку кваліфікацію таки потрапляє. Відстань від стіни тут щонайбільше 6,5 m, тому порушення на лице. Люди хочуть чесності та відвертості, не зважаючи на усі блага, які малюють.

Забудовник пообіцяв також термоізоляцію, відновити фасад та замінити старі вікна. Як підрахував, на все про все «викине» щонайменше мільйон гривень. До того, як зазначає, що не використовувалось, те й не було потрібним.

 

Нині намагаються замилити людям очі, мовляв, випадково копнули зайвого. Але, здається, із суттєвим надлишком.

Проте, як по-сусідськи забудовник і притіснився, так до сусідських угідь від журналістів п’ятами накивав. Нарікає, цей «балаган» замовний!

Двері перед нами зачинилися, роботи ідуть і надалі. Хто переможе – владні й приватні руки чи скрипальські тендітні пальці, побачимо ближче до осені. Адже, саме до того часу паркінг або виросте, або ні.