Музика, що зцілює: на підтримку хворого Сергія Швеця відбудеться благодійний концерт

1995
0

Благодійність, яка дарує надію на життя. Сергію Швецю 15-ть років, він навчається у військовому ліцеї в Кам’янці-Подільському. Втім, через страшний діагноз хлопець був змушений припинити здобувати освіту та перебратися на лікарняне ліжко. Мати Сергія розповідає про мрії сина: він захоплювався воркаутом та прагнув стати військовим, але перед самою присягою сім’я дізналася, що в хлопця – онкологічне захворювання.

У Сергія  4 стадія хвороби, вже із метастазами. Зараз він перебуває на лікуванні в Києві. І щоб побороти рак, потрібні величезні кошти на хіміотерапію. Лише один курс коштує 35-40 тисяч гривень, а необхідний протез обійдеться біля 4,5 тисяч доларів. В родини таких коштів немає, тож за справу взялися волонтери. І вже 26 квітня відбудеться благодійний концерт на підтримку юного ліцеїста.

До слова, рік тому такий концерт волонтери організовували для Артема Харченка, в якого теж була 4 стадія онкологічного захворювання. Тоді на благодійному заході зібрали 74 тисячі гривень. І всі вони пішли на лікування. Нині ж хлопець повністю здоровий. Він і далі продовжує виступати зі своєю гітарою, їздить на схід і вже бореться не з раком, а за перемогу на відомому талант-шоу.

І, звісно, Артем Харченко виступатиме на благодійному концерті, аби допомогти своєму земляку та товаришу. Він певен: дуже важливо, коли за твоє життя змагаються не лише лікарі.

Отож, хмельницькі артисти-волонтери закликають усіх небайдужих долучитися до збору коштів для юного патріота та завітати на концерт. На вас чекають рок гурти «Моторолла», «Станза», команда КВН «Отдыхаем вместе» та інші. Якщо ж відвідати благодійний захід ви не в змозі  – можна переказати кошти на рахунок, який ви бачити на екрані. Не будьте байдужими до біди іншої людини!