«O.Torvald», «Скай», «Танок на майдані Конго», а загалом – 40 виконавців! «Rock&Buh» стартує

745
0

Монтувати сцени, котрих повинно бути 3, розпочали ще вчора. Нині ж закінчують їх облаштування та уже гучно лунають перші саундчеки.

Незручності напередодні фестивалю організаторам та учасникам завдали дощі, котрі час від часу переривають усю роботу навіть сьогодні, проте, як зізнаються, головне у такій справі бажання та хороший настрій.

Усе це у життя втілюватиме Олександр. Він до Хмельницького приїхав із Рівного. Фігурами із дерева, як розповідає, займається давно. Нині ж працюватиме із тополею. Майструватиме композицію протягом усіх трьох днів фестивалю, уже після чого передасть готовий презент організаторам.

Поряд зі сценами розмістились і фудкорти. Їх тут налічується не один десяток. Хмельничани та гості фестивалю зможуть поласувати як фаст-фудом, так і стравами на грилі: вибір – на будь-який смак та гаманець.

Не зважаючи на ранню пору, уже помічаємо перших гостей, котрі «осіли» у зоні наметового містечка. Компанія друзів, більшість з яких із Хмельницького, розповідає, планує прожити тут усі три дні. На такі фестивалі їздять традиційно, тому й від «Rock&Buh» чекають лише драйвових емоцій.

Тож не зважаючи на воду з неба, фестиваль у Хмельницькому таки відбудеться.  Після офіційного відкриття, котре орієнтовно запланували на 10 годину вечора, на сцену вийде відомий гурт «Скай». Тому організатори запрошують усіх бажаючих доєднатись до масштабного свята та обов’язково прихопити парасолі та позитив.