Міськраду “засипали” петиціями: за які з них візьметься влада?

287
0

Тримайтеся! Народних слуг фактично закидали петиціями. Містяни продемонстрували неабияку активність і навіть, не встаючи з дивану, змінюють рідне місто! По-перше, вони хочуть, аби з “мами” Хмельницького врешті зникла гора сміття.

Тож сморід та регулярні пожежі щоліта, як мінімум,  дві причини для будівництва сміттєпереробного заводу. Саме цього вимагають в одній із петицій.

А ще містяни вже не прохають, а вимагають створити муніципальний притулок для “дружків та рексів”. Їх труїли, виловлювали та стерилізували, проте безпритульних собак на вулицях нашого міста не поменшало. Дотепер ними опікувалися активісти і відбивали кожен ворожий напад комунальників. Чотирилапі, якби уміли говорити, то попросили б у влади свій дах над головою. Тож за них це роблять люди.

І от під петиціями вже підписалося понад 5 сотень містян. До слова, не минуло і двох тижнів.

Є ще третя петиція, яка майже набрала необхідних 500 підписів. Вона транспортна. Містяни просять замінити малогабаритні маршрутки на середньо- і великогабаритні автобуси. Якщо підписів буде вдосталь, влада подумає, як вирішити цю проблему. А от чи дійдуть руки – побачимо.