«Pur:Pur» – новий «неформат» та зв’язок із космосом

«Pur:Pur» – новий «неформат» та зв’язок із космосом

2633
0

Ця тендітна дівчина, немов наземна космічна станція. Каже, частенько ловить сигнали «згори», а потім у темряві записує «послання» у блокнот.

Україна дізналася про їх існування під час національного відбору на «Євробачення – 2016″,  а я почула їхню музику в розпал «Республіки – 2010″ у Кам’янці-Подільському. Ще тоді голос Нати здався особливим, а пісні чуттєвими. Минуло 6 років – і ми знову зустрілися, тепер у Хмельницькому. За період свого існування «Pur:Pur» лише зараз вибралися у всеукраїнський тур.

Харківські музиканти весь цей час тихо, але наполегливо штурмували двері українського шоу-бізу, але їм так і не відчинили, допоки вони не засвітилися на блакитних екранах під час битв за можливість представити Україну на Євробаченні. А потім ми бачили, як  до Нати не повернулися судді «Голосу країни». Але ні в першому, ні в другому випадку виконавиця не прагнула нічого, окрім як трішки пропіаритися, і це цілком нормально, коли 8 років б’єшся як риба об лід, працюєш, віддаєшся творчості і слухачу, але бажаного визнання не отримуєш. Як кажуть, у боротьбі всі методи хороші, а боротьба «Pur:Pur» на Євробаченні була дуже красивою. Фани побачили Нату Сміріну у новому образі, створеному нею майже власноруч та почули новий хіт, завдяки якому нині гурт став впізнаваним для мільйонів українців.

Не сподівалися, не надіялися, тому програшом зовсім не засмучені. Більше, на мою думку, музикантів гнітить той факт, що їхні композиції  є «неформатом» для вітчизняних радіостанцій, а для транслювання своїх кліпів на топових музичних каналах  у них немає коштів. Не вони такі єдині, не вони  такі останні.

І хай «Pur:Pur» «неформат» для водіїв маршруток, до прикладу, які, почувши мелодії Нати Сміріної, в силу «своєрідного» музичного смаку, перемкнуть на іншу радіохвилю, але ця музика формат для сучасної молоді, яка потребує змін. «But we do, we do change»,  і коли, як не навесні?!

А звідки я все це знаю? Бо тут була, мед-пиво не пила, але Нату уважно слухала і вам раджу.
jmYNAY8gfeM

Автор: Олександра Блонська