“Respublica”: 8 за рахунком, проте вперше у Хмельницькому – як це було

626
0

Покинути стіни старовинної фортеці і наблизитися до природи. Цьогоріч вперше за 8 років від часу свого існування «Республіка» переїхала до Хмельницького. Ідентично до «Rock&Buh» облаштували головну сцену на території Молодіжного парку. Усього музичних локацій, на відміну від інших років, поменшало – 3 загалом. Проте, це не завадило фестивальникам запалити на повну! Бумбокс, Джинджер, АННА, Казка, Карна, Томі Кеш, Христина Соловій, були навіть брати Гжегожевські.

Думки прихильників фесту стосовно переїзду у своїй більшості – негативні. Багато хто, на жаль, називав наше місто сірим. Але, врешті, захід сонця та відблиски річки дещо згладжували гострі кути.

Усього «Республіка» тривала 3 дні, та щоб зарядити усіх позитивом на прийдешню осінь, з бюджету міської ради виділили 160 тис. грн.

За рахунок безоплатного входу на території фестивалю мало б діяти ще одне правило – «безалкогольне». Так, у перший день на фудкортах повинні були обмежити продаж оковитої… Проте, дива не сталося.

Нагадаємо, на тому ж «Rock&Buh» за подібні витівки активісти наполегливо спорожнювали тари із «горючим». Тепер же минуло без інцидентів. Як купити, так і продати було непроблематично.

Також, позитивним віянням стала інклюзія. Для людей з особливими потребами встановили спеціальні трибуни. Окрім того, вперше в Україні на фуд-кортах роздавали брендовані стакани багаторазового використання з поліпропілену.

Тож, коли учасники покидали намети, мали можливість повернути собі 40 грн. Врешті, масштабних неприємних інцидентів вдалося уникнути. Постраждав хіба що Бумбокс – опісля перших 45 хв. виступу повсюди зникло світло. Тож, перший день завершився доволі раптово.

А ми ж уже з нетерпінням очікуємо на Respublica-2019!