Японія у Хмельницькому – і без рейсових літаків: на площі розквітла сакура

3228
0

Взагалі , цвітіння сакури припадає на кінець квітня-початок травня. Втім, останні роки  у Хмельницькому  рожеві квіти  з’являються на деревах значно раніше. До прикладу, цьогоріч східне диво розпустилося прямісінько напередодні Пасхи, тож вихідними днями японська вишня перетворилася на особливу та вже традиційну  селфі-зону.

Аби сфотографуватися біля сакур, люди готові навіть стояти у черзі.  Яскраві знімки роблять і  малі діти, і  навіть дорослі чоловіки. Направду , для Хмельницького японська сакура – справжня екзотика, якої, до речі, у багатьох  інших  містах немає.

Якщо старші люди фотографуються для власного архіву, то молодь відразу викладає оброблені знімки у соціальні мережі. Дівчата зізнаються:   те, що у всіх будуть світлини на однаковому фоні – нікого не хвилює.  Головне, що з’явилася нова селфі-зона, позаяк у Хмельницькому місцин , де можна зробити гарні фото, не так вже і багато.

Загалом, вже багато років поспіль сакура милує око жителям міста. Проте не так давно щодо східних дерев точилися суперечки.  Зокрема, біологи наполягали на тому, ніби-то на головній площі міста – не японська вишня, а декоративна слива. Що ж, ані підтверджувати, ані заперечувати цей факт  ми не будемо. Лише зазначимо, що нарешті візитівкою Хмельницького став не лише речовий ринок, але й рожевий цвіт східної  екзотики.