Космічний політ у літній школі робототехніки

193
0

Дитячий політ у космос. Міських дітлахів покликали на навчання, але незвичайне. У Хмельницькому відчинила двері літня школа робототехніки. Там школярі власноруч створюють справжніх і «живих» роботів. На першому занятті вже запустили свою першу ракету.

«Валлі» обожнюють усі діти, після того, як вперше побачили на екранах. Тепер він у Хмельницькому. Робот багатофункціональний, виконає усе, що забажаєте. Головне – вдало його запрограмувати.

«Валлі» тут поки що один. Компанію йому складуть інші роботи, коли їх створять. А конструюватимуть «живі» машини ось ці діти. Саме для очумілих ручок відчинили першу літню школу робототехніки.

І відпочивати, і конструювати. 3 місяці триватиме літній табір, де кожна дитина зможе зайнятися тим, що найбільше їй до душі. А вибір чималий. Це і створення 3Д моделей, і спеціальне сканування і навіть 3D друк.

Крім того, маленькі хмельничани проводитимуть цікаві експерименти з фізики, вивчатимуть біоелектроніку та дізнаватимуться про всі тонкощі нервової системи людини. А в подарунок – власний детектор брехні.

Школа робототехніки лише розпочинає свою роботу, втім, охочих розкрити усі секрети робототехніки–вже чимало. І нехай організатори встановили для учнів вікові обмеження( від 8 до 14 років), на майстер-клас завітали і 6ти, і 5ти і навіть 4-х річні гості. Бо хто ж не хоче спробувати себе у ролі дорослого інженера?

«Сухою» теорією тут і не пахне. 11 днів літнього табору і 9 місяців нетрадиційної школи. З вересня по травень тут щотижня проводитимуться двогодинні заняття . Малеча керуватиме «залізними»друзями на землі та у хмарах.

Подібні проекти вже вдало стартували і в інших регіонах України – у Києві, Харкові та Чернівцях. До відкриття готується і Львів. А ми бажаємо нашим першовідкривачам створити справді розумну машину. Бо саме за ними майбутнє.