У Хмельницькому завелися “тітушки-робінгуди”

294
0

Чия земля? Тітушкина! Ракове трясе від земельного скандалу. Ось ця ділянка належить військовій частині. Принаймні, так було дотепер. Аж поки сюди не навідались “тітушки-робінгуди”, так їх назвали по-народному. Молодики притягли важку техніку, викопали глибочезну траншею та перебили кабель.

Майже, як в буремних 90-х. Простими словами, звичайне самозахоплення землі – документів на ось цю ділянку молодики не мають. Попри те, тут надумали будувати гаражі, Ви тільки послухайте, для інвалідів. Направду, мета благородна, от лише інваліди машин не мають. Ба більше, навіть не мешкають у цьому мікрорайоні. Це інформація для роздумів.

Військові вирішують траншею зрівняти із землею. Як тільки трактор рушає, під ковша стрибає спритний спортсмен, захисник інвалідів міста. Стоїть, як вкопаний. Усі скоса дивляться на копів, які не знають, що їм робити. Тож починають молодика вмовляти.

А далі взагалі кіно і німці.  Всі мовчки спостерігають, як бідолашний водій трактора кружляє по периметру, а за ним відважний молодик.

Що з того вийшло: перемовини і хиткий мир. “Робінгуди” подалися збирати документи на ділянку. Направду цікаво, де вони їх відкопають. Поліція з полегшенням зітхнула і поїхала прочісувати місто. А слідчі відкрили кримінальне провадження. Проте схоже, це ще не кінець.