Вивчити «безпечні» правила у теорії та захистити своє життя на практиці

240
0

На жаль, досить часто причинами виникнення надзвичайної ситуації та її трагічних наслідків стає необізнаність у правилах та необережність. Тож в навчальних закладах Хмельницького проходить тиждень безпеки життєдіяльності. ДСНСники розповідають, як захистити себе та інших. В теорії та на практиці.

Після лекції та майстер-класу – усіх евакуювали на шкільний двір. Там уже чекає пожежна машина та піротехніки. З собою привезли макети гранат і снарядів, а також спорядження та інструменти. А щоб діти краще запам’ятали – усе дозволяють міряти та брати до рук.

Тимчасовий пожежник Іван відчув на собі, що професія – не з легких. Розповів: в майбутньому лави ДСНСників поповнювати не планує, але їхню роботу вважає дуже важливою.

Такі заходи проводять кожного року. Але щоразу намагаються додати щось нове, аби дітям не було нудно та правила безпеки краще запам’ятовувалися.

В школі тиждень безпеки життєдіяльності може сприйматися несерйозно. Але в кризових ситуаціях те, що вам розповідали на уроках, обов’язково згадається і стане у нагоді. Адже ваше життя в першу чергу – у ваших руках.