Велодоріжки для велосипедистів – хто курсує проїжджою частиною на своїх двох?

548
0

Ранкові промені квітневого сонця, набережна, в’їзд до парку Чекмана, перша у Хмельницькому велодоріжка. Люди дістали двоколісних коней – хто для занять спортом, хто для душі. Проте, проїхатися із вітерцем та випробувати міську обнову на повну важко – дорогу заполонили пішоходи, що цього дня для прогулянки обрали саме цей шлях.

 

І якщо спершу містяни нарікали на відсутність відміток, нині тут майже на кожному повороті красуються сині дорожні знаки. Направду, це теж не спиняє наших земляків. Під прицілами відеокамери дехто нишком звертає на пішохідну, від інших вдалося почути компліментів. MVI_6005 – бігають, запримітивши камери, звертають на пішохідну

Деякі ж хмельничани за українською традицією всю відповідальність покладають на «неуважність». Мовляв, то для нас інновація, і в майбутньому обіцяють бути обачнішими учасниками недовелоруху.

До слова, подібна необачність може коштувати сміливцям здоров’я – і це не лише синці та подряпини. Адже, як велосипеди бувають різних розмірів, так і їхня швидкість на таких доріжках теж може бути недитячою.

Тож, шановні хмельничани, дотримуйтесь правил дорожнього, хай навіть і двоколісного, руху. Адже це не лише безпека Ваша та велосипедиста, а й культура та виховання українців в особі кожного з нас.