На двоколісному – до перемоги: вихідними на міському аеропорті відбудеться масштабний велозаїзд

307
0

Двоколісні на шосе. Як сходить сніг, на дорогах з’являються вони –  велосипедисти. На хмельницькому летовищі упродовж трьох днів проведуть відкритий чемпіонат із велоспорту.

З’їдуться спортсмени на двоколісних вже втретє. Цього разу приймуть і гостей з Рівного, Вінниці та Тернополя. Змагатимуться у трьох вікових категоріях.

Кожній категорії передбачені й відзнаки. Судді визначатимуть 1, 2 та 3 місця, для кожного підготували дипломи, медалі та призи.

Анастасія  у велоспорті вже три роки. Щоденні тренування, підтримка батьків та тренерів дали дівчинці наснаги підкорювати недитячі вершини.

Тріумфальний  фініш для учасника – це старання та щоденні тренування, та одну із головних ролей  в успішності спортсмена відіграє наставник.

Супроводжуються злети й падіннями – у прямому сенсі цього слова. Ірина у велоспорті вже сьомий рік, та через травму вперше не може взяти участь у заїзді.

Літати на двоколісних готові! Хмельницький аеропорт прийматиме юних спортсменів з 21го по 23 квітня. І не важливо, залишаться головні призи у Хмельницькому чи поїдуть до інших областей. Головне – пам’ятати, що найбільша перемога – перемога над самим собою.