Пронизливі вітри та холоднеча наприкінці квітня: чи готові хмельничани до такого весняного сюрпризу?

625
0

Травневі свята вже на порозі, а от температура на дворі явно не для пікніків. Декілька днів тому для  жителів Харківської та Дніпровської областей весняним сюрпризом став сніг. Тож школи та садочки закрили на карантин, у зв’язку із відсутністю теплопостачання. В нашому місті ситуація значно краща. На дворі холодно, проте без снігу. Але чи теплі батареї у навчальних закладах? Запитуємо спочатку у влади. Там свій прогноз погоди.

Опалювальний сезон у Хмельницькому закінчився 1 квітня. Однак, за словами заступника мера, у соціальні установи подавати тепло не припиняли. Тільки тепер у зв’язку із підняттям тарифів на газ – собівартість обігріву навчальних закладів та лікарень зросте мало не вдвічі.

Тепло у соціальних установах стало значно дорожчим. Тож перевіримо, яка температура у школах.

Одразу на вході відчувається, що в школі таки тепло. Заступник директора нас запевнила: під час потепління опалення призупинили, але як тільки градуси Цельсію почали падати – батареям «дали жару».

Батьки школярів температурою у класах теж задоволені.

А от мешканцям кількох будинків із центральним тепловодопостачанням пощастило значно менше. Зараз люди  і без тепла, і без гарячої води. Її  на два тижні вимкнули через ремонт системи.

У міській раді пояснили: робота планова. Тож доведеться потерпіти. Мовляв, не очікували, що різко похолодає. Чи то синоптики помилилися, чи то від графіку відійти не хотіли. Комунальники ж обіцяють впоратися швидше.

В будинки подавати тепло не планують, тож доки холоднеча вперто не хоче відступати – доведеться запастися ковдрами та обігрівачами. Ось така вона весна: вередлива і непередбачувана.