Взяли те, що не лише погано лежало, а й літало

2604
0

Через КПП або ж дірку у паркані. На територію колись діючого та стратегічного об’єкту потрапити не так вже й складно. Варто лише перестрибнути через загорожу. Літаки над аеропортом давно не літають, а боронить повітряні крила нашої області один лиш охоронець. Хтось скаже – невже на нашому летовищі є що красти? Як виявилося, є! Літаки, які роками іржавіють під дощем та вітром, впали в око невідомим… принаймні, так йдеться в офіційному повідомленні.

Це ж узагалі у голові не вкладається! АН-26, який ремонтували і готували до польоту, позбувся важливих деталей. Про крадіжку заявив власник літака. Чоловік не місцевий, а із Вінниці. Його залізний птах стояв на території нашого аеропорту. Тепер правоохоронці мають з’ясувати, на яких саме умовах. Із надійних джерел ми дізналися – літак готували до польоту в Африку.

Рік тому 33 канал зафільмував інтерв’ю нового-старого директора КП «Аеропорт-Хмельницький». Ще тоді у Віктора Гончара були без перебільшення грандіозні плани з відродження повітряних воріт нашої області.

Рік по тому директор аеропорту Віктор Гончар розповідає усю гірку правду. Крадіжка обладнання із АН-26 стала гірким ляпасом, адже територія летовища не охороняється. У Білому будинку вирішили – достатньо одного сторожа.

Тим часом обласні депутати на минулій сесії таки визнали – пацієнт скоріше мертвий, аніж живий.  Підприємство не діє, його територія всохла на 10 гектарів, а злітна смуга вкрита вибоїнами. Обранці кажуть – летовище врятує хіба що диво.

Сценаріїв подальшого розвитку подій на летовищі насправді не багато. Повітряні ворота або «доб’ють», або ж відродять, у що давно ніхто не вірить. Як доказ – крадіжка серед білого дня.