У Хмельницькому зафестивалили по-великодньому

460
0

Весняні свята завжди мають особливу атмосферу. У Хмельницькому її створювали яскравими кольорами. Великодній тиждень розпочався виставкою із метрових писанок, які розфарбовували учні та студенти міста. Тільки до урочистого відкриття фестивалю вціліли не усі. Один із ексклюзивних виробів розтрощили у перший же день. Але свята це не зіпсувало. На Проскурівській зібралися організатори події та чимало глядачів.

Писанки-велетні мали прикрашати центр міста до 18 квітня, але у зв’язку із втратою одного експоната – їх перенесуть у безпечніше місце.

Композиція зібрала навколо себе чимало перехожих. Усі фотографуються і фотографують. Містяни діляться враженнями, мовляв – писанки нагадують про традиції та дарують позитивний настрій.

Юні художники розфарбовували не лише писанки. Їхні пензлики дісталися і двох автомобілів. Навколо габаритних  розмальовок панує творчий безлад. Учасники кажуть: байдуже де малювати – головне з душею.

За свої старання художники отримали подарунки. А далі глядачів розважали учасники творчих колективів.

Фестиваль “Писанковий дивосвіт” провели вперше, але традиція прижилася, і наступного року дійство обіцяють зробити масштабнішим. А поки що усі в очікуванні християнського та родинного свята.