Збільшення плати за проїзд у тролейбусах – хто «за»?

Збільшення плати за проїзд у тролейбусах – хто «за»?

1030
0

Мешканець міста Хмельницького запропонував підняти вартість проїзду в громадському транспорті. Про це він написав на сайті Єдиної мережі місцевих петицій.

Автор запропонував підняти вартість проїзду в тролейбусах до 2-х гривень. Він вважає, що вартість проїзду замала, аби забезпечувати комфортність в «рогатих». Цих коштів вистачає лише на заробітну плату працівникам.

«Шановна хмельницька громадо, нам варто прийняти відповідальне рішення і звернутися до наших посадовців з приводу прийняття рішення про підвищення вартості проїзду у громадському транспорті щонайменше до 2 грн.

Наявна плата за проїзд без додаткового вивчення фінансових документів показує, що не покриваються навіть поточні витрати Хмельницькелектротрансу, вже не говорячи про проведення капітальних ремонтів і розвиток транспортної інфраструктури міста. 

Теперішній тариф скоро покриватиме лише заробітну плату кондукторів, які продають квитки, касирів, які приймаються касу, та інкасаторів, які перевозять гроші. Громада повинна приймати відповідальні рішення!!!», – йдеться у петиції.

Наразі петицію підписало вже 7 людей із 500 потрібних. До кінця збору підписів залишилося 88 днів.

Автор: Катерина Середюк